סיכום מפגש חברים בתאמי

סליחה על הדיליי…
כמה עדכונים מישיבת החברים האחרונה:

1. אני רונן וערן מתחילים לעבוד על אבטיפוס למערכת נעילה למכשירים המסוכנים בתאמי. מאמין שלא ייקח הרבה זמן עד שנציג מערכת ראשונה עובדת, ומשם נתקדם בשיפורים שינויים ולבסוף שיכפול. אעדכן כאן כשיהיו חדשות.
  2. אנחנו מעוניינים להתחיל לסדר את עמדות האלקטרוניקה לצורך הכנה ל"הצרחה", ואנחנו צריכים עזרה. בקרוב אקבע יום שבו אגיע, ואתחיל לסדר/למיין/לזרוק כל מה שאני יכול, ואשמח מאוד אם יגיעו עוד אנשים. אם יש לאנשים רעיונות לדברים שחשוב שיהיו בעמדה, אשמח לשמוע. בנוסף, אם מישהו יכול לנסוע לאיקאה ולהביא קופסאות, זה יעזור מאוד. הקופסאות שלהם עולות 9 שקלים עם מכסה ו6 בלי. הרעיון הכללי הוא שבמקום החדש של עמדות האלקטרוניקה נשים מדפים בגודל שמתאים לקופסאות מסויימות ואחידות, ולדעתי הקופסאות של איקאה עונות על הצורך.
  3. דיברנו על עניין המצלמות, אני מנסה לבדוק איך ניתן לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר. כנראה מצלמות שאפשר לגשת להקלטה שלהן רק אם שלושה אנשים שנבחרו מראש מסכימים לזה. לכל אחד יש קוד, ורק כשמזינים את שלושתם ניתן יהיה לראות את ההקלטה. זה כדי להבטיח שלא יצפו בהקלטות ללא סיבה מוצדקת, וכדי לשמור על פרטיותם של האנשים בתאמי.
  4. אנחנו מנסים לארגן סדנאות נוספות, כדי להכניס עוד כסף לתאמי. אמרתי את זה בפגישה, ואומר את זה גם כאן… אם מישהו היה רוצה להעביר סדנה כלשהי, אבל הוא לא בטוח איך להתחיל, אותו אחד מוזמן בכיף לפנות אליי. אני מנסה לחשוב במקביל על “סדנה להקמת סדנאות” כדי שיהיה לאנשים יותר ברור איך להתנהל עם הקמת סדנה.

אני גם יכול לעזור עם סדנה להקמת סדנאות

היי
יש פתרונות בתעשייה של מפסקים עם מנעול שמיועד גם בשביל הבעיה הזו.

יש לי ניסיון עם מכונות עיבוד שבבי לתכנון מכאני בפרט.
אז אשמח לעזור בכל מה שתצטרכו.
(בהתנדבות כמובן.)

1 Like

לגבי מערכת נעילה למכשירים, מחר יש maker faire אונליין ויש שם הרצאה על מערכת כזאת שבפיתוח ע"י פאבלאבס וכאלה, ב 3:30 אחה"צ. מניחה שיהיה גם זמין אחר כך.

(וכן, זה שרשור מלפני כמה חודשים, אז מה :slight_smile: )