קפה תיקונים התשע"ט

שלומות,

אנחנו רוצות לארח קפה תיקונים בתא"מי ביום חמישי אחה"צ ממש לפני ראש השנה. המטרה היא לחשוף את תאמ"י למשפחות צעירות שגרות בסביבה ולהרחיב את מעגל החברים.

ראשית, אני רוצה לוודא שהתאריך מתאים. ביומן נראה שיש “ערב סרט” תשע, אבל זו לא נראית לי בעיה. אם אתם חושבים שהתאריך בעייתי, בבקשה תגיבו ומהר.

כדי שהארוע יהיה מוצלח אנחנו זקוקים למומחים שיעזרו לאורחים: נגרים, אלקטורנאים, חשמלאים, תופרים, רצענים, מסגרים ומתקני אופניים. אם אתם יכולים להתנדב בתאריך האמור, אנא הגיבו עם תחום המומחיות שלכם. אם יש לכם כל רעיון אחר שקשור לאירוע, תרגישו חופשי להגיבץ.

תודה,
בני

נב - יש בכלל קפה טעים בתאמ"י?

1 Like

יש שם את הקפה מחיפה הוא אחלההה

אשמח לעזור בקפה תיקונים. תיקונים כללים.
ב26 לחודש - אכן אין אירוע מתוכנן למעט הסרט בלילה (וכרגע גם לא בימי חמישי אחרים). אתן מוזמנות להוסיף ללוח השנה.
לא הבנתי למה דווקא משפחות צעירות הן קהל היעד? זה נשמע לי כמו קהל רחב, אלא אם כן השיווק יתמקד בלמשוך דווקא רק את הפלח הנ"ל

אשתדל לחדש את הקפה מחיפה (או לסנג’ר את אלון להביא, זה קפה מהואדי) . זה קפה שחור.
כדאי לוודא שיש גם קפה נמס, בהנחה שלא נצליח לתקן את כולם :smile:

1 Like

כדאי אולי קודם להכין רשימה של פירוט התיקונים המבוקשים - ולמצוא פתרונות אפשריים ולבדוק את מידת הנחיצות והיעילות של אירוע מסוג זה לא ל"לטחון אוויר" הרעיון נשמע מעניין.

אריה

האירוע יהיה כמובן בטוח לכולם ונקדם אותו בכל הערוצים הרגילים. חוץ מזה אני מתכנן לשווק את האירוע למשפחות מהסביבה. נראה לי שקלות של הפרסום באינטרנט גורמת לנו לפספס את השכנים מהסביבה.

נראה לי שאין ברירה אלא לנסות להזמין כמה שיותר אנשים ולקוות לטוב. במקרה הגרוע נבלה כמה שעות בתאמ"י, מה רע?

3 Likes