קפה תיקונים התש~~ע"ט~~״ף

שלומות,

אנחנו רוצות לארח קפה תיקונים בתא"מי ביום חמישי אחה"צ בחול המועד התש״ף שחל ב 17/10/2019 . המטרה היא להזמין חברים לתקן דברים מקולקלים ושבורים שמונחים אצלם בבית: אופנייםת מנורות, תכשיטים, משחקים, כסאות וכו׳

כדי שהארוע יהיה מוצלח אנחנו זקוקים למומחים שיעזרו לאורחים: נגרים, אלקטורנאים, חשמלאים, תופרים, רצענים, מסגרים ומתקני אופניים. אם אתם יכולים להתנדב בתאריך האמור, אנא הגיבו עם תחום המומחיות שלכם. אם יש לכם כל רעיון אחר שקשור לאירוע, תרגישו חופשי להגיב.

תודה,
בני
נב - יש בכלל קפה טעים בתאמ"י?

1 Like

יש שם את הקפה מחיפה הוא אחלההה

אשמח לעזור בקפה תיקונים. תיקונים כללים.
ב26 לחודש - אכן אין אירוע מתוכנן למעט הסרט בלילה (וכרגע גם לא בימי חמישי אחרים). אתן מוזמנות להוסיף ללוח השנה.
לא הבנתי למה דווקא משפחות צעירות הן קהל היעד? זה נשמע לי כמו קהל רחב, אלא אם כן השיווק יתמקד בלמשוך דווקא רק את הפלח הנ"ל

אשתדל לחדש את הקפה מחיפה (או לסנג’ר את אלון להביא, זה קפה מהואדי) . זה קפה שחור.
כדאי לוודא שיש גם קפה נמס, בהנחה שלא נצליח לתקן את כולם :smile:

1 Like

כדאי אולי קודם להכין רשימה של פירוט התיקונים המבוקשים - ולמצוא פתרונות אפשריים ולבדוק את מידת הנחיצות והיעילות של אירוע מסוג זה לא ל"לטחון אוויר" הרעיון נשמע מעניין.

אריה

האירוע יהיה כמובן בטוח לכולם ונקדם אותו בכל הערוצים הרגילים. חוץ מזה אני מתכנן לשווק את האירוע למשפחות מהסביבה. נראה לי שקלות של הפרסום באינטרנט גורמת לנו לפספס את השכנים מהסביבה.

נראה לי שאין ברירה אלא לנסות להזמין כמה שיותר אנשים ולקוות לטוב. במקרה הגרוע נבלה כמה שעות בתאמ"י, מה רע?

3 Likes

אני מצטער, אבל זה לא יקרה השבוע, אנחנו מארחים את החג ונוכחותי נדרשת. קבעתי תאריך חדש ובעזרת השם הפעם זה יקרה.

כל מי שיכול להגיע שיגיב ויגיד מה הוא חושב שהוא יכול לנסות ולתקן. המתקיינים לא מתחייבים לתקן רק שיודעים לעבוד עם הכלים המתאימים שנמצאים בתאמ״י.

באיזה תאריך?

סחבק בפנים, מעניין לי לעזור עם אופניים.

Hey . I want to participate in this event. I came to Israel from Belarus. I do not speak Hebrew. but I speak English. not that good, but there is understanding. I work with digital electronics, parametric 3D modeling, a bit of programming in c ++, java (android), python. I hope that I will be useful at your event.

This event is about helping people fix their home appliances (like TV, microwave and so on). We also have a local hacktoberfest on the 25.10. There will be a formal announcement in the next few days.

Shay