סירטון תדמית לתאמי

השבוע חשבתי (אמא שלי חשבה על זה, למען האמת…) שבקבוצת הפייסבוק שלנו יש 6200 חברים, ככה שאם נאסוף מכל אחד שקל או שניים כל חודש, נוכל לכסות עוד חלק משמעותי מההוצאות השוטפות של תאמי.
העניין הוא, שמעט מאוד מהאנשים שנמצאים בקבוצת הפייסבוק היו בתאמי, או בכלל יודעים שתאמי זה מקום פיזי.
אז חשבתי על זה שאולי הדרך הכי טובה להרים פרוייקט תרומות כזה, היא ליצור סירטון תדמית. סירטון קצר ותמציתי שיראה מה זה תאמי, ככה שכל מי שיראה אותו יבין במה מדובר. קצת כמו העמותה “עיגול לטובה” שמי שרשום אליהם תורם את השארית מכל קנייה שהוא עושה, ככה גם אנחנו נתמקד בלאסוף מעט כסף מכל אדם, אבל מהרבה אנשים ביחד.
עניין חשוב שכדאי לחשוב עליו, זה איך אוספים את הכסף. Paypal לצורך העניין בעייתיים מאוד בגלל העמלה.
כדאי לבדוק אם קיימת תוכנית כלשהי בבנקים לאיסוף תרומות, ככה שלא נשלם עמלה על כל שקל שנכנס

1 Like

רעיון מגניב, אפשר לעשות את זה חמוד ומגניב.
להראות את החדרים מה נמצא שם,אולי קצת חברים עובדים במקום.
נעלה את זה לעמוד נחיתה.
@jonathan יש חדש עם העמוד הנחיתה חמוד שהראת לי ? (הגייקי לא המלוטש)

יש לי את הציוד אם אתם רוצים לעשות את זה.

אסף, לדעתי זה רעיון נהדר.

כפיר, איזה ציוד יש לך?

lumix G85
יכול להשאיל 5D MKIII עם כל מיני עדשות.
תאורה
חצובות
וכו’

מדיוני עבר:

• המפתח ליצור הסרטון זה עריכה. @michael.shpilkovsky אם אתה בעניין זה יפתור את הבעיה.
  • סרטון תדמית מכוון לקהל יעד מסויים ויש לו מטרה מסויימת. יכולים להיות כמה סרטוני תדמית.

האם המטרה להציג את הכלים והתשתיות שיש בתאמי ?
זה שאנשים ידעו שתאמי קיימת - יש לזה ערך, ויותר טוב מלא להציג שום דבר (המצב הנתון)
אבל להביא בחשבון שלהציג אנשים עובדים על כלים לאו דווקא ישיג את המטרה שבאמת מעניינת אותנו.
לדעתי חשוב להציג קהילה , (ערכים ??), ופרוייקטים שנעשו בתאמי במטרה למשוך אנשים להגיע לתאמי , להצתרף כחברים ולתרום לתאמי.
להלן עבודת התחלתית של וידאו שערך יוסף ’ בהקשר של דף הנחיתה (“נחיתה רכה לתאמי”),

יוסף עשה שימוש בסרטוני עבר מתוך חומר שיש בתקיית tami pictures
אני חושב שבשילוב שלל הסרטונים מהעבר עם האנשים והפרוייקטים + סרטון tour של המקום , אפשר להציג משהו יפה.

עקב בעייתיות בלראות רק את הסרטים בתיקיית TAMI PICTURES הורדתי העברתי את כל הסרטונים לDRIVE

לקינוח - מציע פגישת reboot לקמפיין ביום חמישי ה-19

1 Like