Electronic/wood room casteling הצרחת האללקטרוניקה

חדר העץ הוא אחד העסוקים בתאמי, וגם אחד הקטנים
שולחנות האלקטרוניקה בתאמי רבים הם בלאגן מתמיד
והאבק והכימיקלים פוגעים בהם.

ההצעה היא להצריח ביניהם
להעביר את “האלקטרוניקה” לחדר עץ, שיוכל לספק הגנה וסדר לציוד היקר הזה

כמובן, חדר העץ, ועץ מטבעו הוא דבר מעוד חלקיקי ומאבק, וגם מרעיש.
צריך למצוא פתרון ואני בטוח שיש אם נחשוב על זה.
נסכים על זה ונמצא יידיים שיתרגמו את הקשקשת לעבודה

משיקולי אבק אולי עדיף להעביר את האלקטרוניקה למעלה, ליד פינת המדפסות?

אני חושב שהאלקטרוניקה צריכה ליהיות נגישה גם ויזואלית וגם פיזית אז עדיף בקומת כניסה

אז אולי עדיף להעלות את כל אלו שצריכים אוורור למעלה כי רק שם יש חלונות?

אני אשרטט שרטוט של תאמי בשבת (בלי מידות) כדי שנוכל לראות את זה.

לגבי הסרטוטתאמי

@yair99 תודה. חלונות לא מופיעים שם.
אני זוכר שיש חלונות ליד עמדת הריתוך ובמעבדה הביולוגית. יש גם חלונות ליד תאי השינה?

בגדול, כן החדר עץ צריך יותר מקום.
אבל, הבעיה העיקרית היא רעש ואבק אם אפשר לפתור את זה בלי להפריע לשאר האנשים לעבוד זה יהיה סבבה.
לא רואה איך לפתור את זה כרגע.

במקום צריך עוד משטחי עבודה כללים אולי נתחיל להקים עוד כמה עמדות ליד המדפים בפינה ? אפשר להעביר את כל האלקטרוניקה לפינה הכי רחוקה מהחדר עץ בצד השני של החדר איפה שהמדפים עכשיו

1 Like

אולי נעביר את המדפים לצד של החדר עץ וזהו?

תשימו לב שפינת התפירה נמצאת שם.

1 Like

רעיון לא רע
להזיז את המדפים במקום השולחן אלקטרוניקה הגדול
צריך לחשוב על זה עוד קצת

יש למישהו אוטו ופנוי היום (15/12) להעביר דברים מתאמי לסלמה? אני רוצה לפנות את רוב הציוד ביולוגיה לאכסון אצלי עד שנדע מה עולה בגורלו.

אחרי זה יהיה מקום פנוי (להערכתי זה יפנה ~6 מדפי מתכת, רבע מהדק עץ וחצי מהקוביית עץ).

(נראה לי מיותר להעביר את האלקטרוניקה אבל האפשרות של להעביר לגלרייה קיימת אם רוצים).

e

נראה לי שזה יהיה הפיתרון הטוב ביותר. בצירוף העברה של פינת התפירה שמשתמשת במדפים.
זה יהיה הכי רחוק מחדר העץ והאבק.

בטווח הארוך ובהנחה שאנחנו נשארים בקיבוץ גלויות 45, אפשר לשקול להעביר את חדר העץ לאיזור שבו נמצאים תאי השינה. אבל זה ידרוש סידור מחדש של המזגן, ייצוב הרצפה שם וסגירת המרחב משיקולי רעש.

בלי שום קשר, אפשר לנצל את המקום שהתפנה במעבדה הביולוגית כדי להעביר לשם את השרתים מה שיאפשר בניית מעבר מהאזור של מדפסות התלת מימד לתאי השינה ויאפשר לנו להיפטר מהמדרגות התלולות (ולא נגישות) ליד המטבח.
אני אפתח פוסט על זה

נדמה שתריך רגע לעצור … מדברים על שינויים האם הבנתי הזזת הנגריה לקומה עליונה ??

חדר העץ הוא בשימוש בתדירות גבוהה . לא סכיר להעלות למעלה

צריך תכנון כולל מקצועי לגבי כל החלל ובפרט לגבי החלק העליון עם מהנדס לגבי כושר נשיאה

משתמשים .

הדיבור הוא על צמצום שטח עמדות האלקטרוניקה בתאמי והרחקתם כמה שאפשר ממקורות אבק (נגריה)

זה רק רעיון עתידי.

waiting to hear from the wood room maintainers
if they are happy in their space, it will be a hard sell

במקרה הזה הפיתרון המיידי יהיה הצרחה של המדפים והאלק’.

הצרכים של חדר העץ כדי להפוך אותו לשימושי יותר הם בעיקר איוורור טוב, מרחב יותר גדול (לעבודה על פרוייקטים גדולים), וגישה נוחה בשביל להכניס חומרים.
בשביל לקבל גישה נוחה, צריך להישאר בקומה התחתונה, הגלריות לא מתאימות. איוורור תמיד אפשר לפתור. שטח זאת הבעיה הגדולה: לדעתי צריך לכל הפחות להגדיל ב 50% את השטח.

אז אולי להעלות את הציוד הרגיש של האלק’ לאזור המעבדה? בהנחה שיהיה מעבר מהמדרגות הנורמליות.